„Вака почнува“: Во Бразил е објавено продолжението на бестселерот „Вака завршува“ од Колин Хувер; знаете каде да купите!

Kyle Simmons 01-10-2023
Kyle Simmons

Еден од најпознатите автори на нашето време е Колин Хувер . Сопственик на серија романтични наслови, писателот стекна озлогласеност преку TikTok по објавувањето на „ It Ends With Us “ ( It Ends With Us ) . Успехот на книгата на социјалната мрежа обезбеди филмска адаптација и продолжение „ Почнува со нас , објавено денес, 18 октомври , ширум светот.

0> + Разберете го успехот на Колин Хувер и откријте ги нејзините главни дела

Првата книга во историјата на Лили Блум беше објавена во 2016 година и е една од најличните приказни на Хувер, која дискутира за теми како што се домашните насилство и психичко малтретирање на чувствителен и директен начин. Аудивизуелната продукција на приказната е веќе загарантирана, а во проектот веќе е најавен и режисерот Џастин Балдони . Сепак, досега не се објавени дополнителни детали за актерската екипа или датумот на објавување на функцијата.

  • Така започнува, Колин Хувер – 49,90 R$
  • Тоа е штом завршува, Колин Хувер – 34,88 R$

Во продолжението, Лили продолжува да ја води својата цвеќарница по разводот со Рајл Кинкејд. Така, конечно се чини дека е дојдено време да ја продолжи нејзината врска со Атлас. Наизменично помеѓу гледиштата на Атлас и Лили, книгата открива повеќе за минатото на готвачот, покрај истражувањето на сите нијанси кои вклучуваатврска со љубоморниот поранешен сопруг.

Ако сте обожавател на делото на Колин Хувер и едвај чекате да ги откриете последиците од оваа љубовна приказна полна со напнатост и сјај на надеж, продолжението на бестселерот сега е достапно на Амазон. Погледнете подолу!

Исто така види: За да се стави крај на стереотипите, забавното видео покажува дека не се сите хомосексуалци како што мислат многу луѓе

„Вака почнува“ почнува да се продава во Бразил!

Вака започнува, Колин Хувер – 49,90 R$

Вака почнува, Колин Хувер

Вака завршува, Колин Хувер – 34,88$ R$

Вака завршува Колин Hoover

*Amazon и Hypeness ги здружија силите за да ви помогнат да уживате во најдоброто што го нуди платформата во 2022 година. Скапоцени камења, наоди, сочни цени и други наоди специјално курирани од нашата редакција. Внимавајте на ознаката #CuradoriaAmazon и следете ги нашите селекции. Вредностите на производите се однесуваат на датумот на објавување на статијата.

Исто така види: Носталгија: 8 програми на ТВ Култура кои го одбележаа детството на многу луѓе

Kyle Simmons

Кајл Симонс е писател и претприемач со страст за иновации и креативност. Тој поминал години проучувајќи ги принципите на овие важни полиња и ги користел за да им помогне на луѓето да постигнат успех во различни аспекти од нивниот живот. Блогот на Кајл е доказ за неговата посветеност на ширење на знаење и идеи кои ќе ги инспирираат и мотивираат читателите да преземаат ризици и да ги остварат своите соништа. Како вешт писател, Кајл има талент да разложува сложени концепти на лесно разбирлив јазик што секој може да го сфати. Неговиот привлечен стил и прониклива содржина го направија доверлив извор за неговите многубројни читатели. Со длабоко разбирање на моќта на иновативноста и креативноста, Кајл постојано ги поместува границите и ги предизвикува луѓето да размислуваат надвор од рамката. Без разлика дали сте претприемач, уметник или едноставно сакате да живеете поисполнет живот, блогот на Кајл нуди вредни сознанија и практични совети кои ќе ви помогнат да ги постигнете вашите цели.